Комментарии werwolfs

Дякую

05/17/11 01:53:12
отвечает на комментарий Михайло Хтема в До річниці пакту Януковича-Медвєдєва в werwolfs
Не заперечую. От і виникло питання: ЧОМУ експлуатація українських родовищ має такий вигляд як на графіку.

05/16/11 00:26:04
отвечает на комментарий Михайло Хтема в До річниці пакту Януковича-Медвєдєва в werwolfs
Щодо попиту й пропозиції, то не підходить. Експортований з РФ газ постачається круглий рік в однакових (відносно) об'ємах. Висновок роблю по опосередкованим даним (сплата НАК та квартальна ціна імпортного газу). Я також спочатку "грішив" на коливання сезонного споживання. Потім згадав про домовленість Януковича - знижка за одиницю при умові збереження абсолютних виплат РФ. Тобто, "продам дешевше, якщо купиш більше". Окрім цього, "знижка" йде в залік оренди бази ЧФ (відкладений розрахунок). Загалом, єдиний невідомий для мене фактор - особливості технології видобутку. Решта пояснень не витримують прискіпливого аналізу.

Дякую

Ні, місце народження с.Веролюбовка Константинівського району Донецької області. Час 1969 рік. Дівоче прізвище матері - Сінякова. Все значно простіше. Під час навчання моїх батьків (60-ті роки) школи були україномовними, як в селі так і в Краматорську та Константинівці. А остання україномовна школа в Краматорську зникла приблизно у 1974 році. Мій особистий вибір (свідомий) на користь української відбувся після розпаду СРСР і вже років із 10 я російську використовую лише на роботі (політика підприємства).

Нічого дивного. Під час СРСР націоналізм умисно подавався як примітивна буржуазна, антирадянська ідеологія, бо він протиставляє національну ідентичність новому типу людини - радянській. За останні 20 років пострадянською владою націоналізм висвітлювався як нацистська та шовіністична ідеологія по схожим причинам - національна ідентичність проти малоросійства, панслов'янизму, тощо. Об'єктивно ж, націоналізм - це намагання нації зберегти свою унікальність і не розчинитися у націях-асимілянтах.

А що дивного?

Так, економіка підприємства, економічна кібернетика, системи автоматичного проектування (САПР).

05/15/11 09:27:12
отвечает на комментарий Михайло Хтема в До річниці пакту Януковича-Медвєдєва в werwolfs
Так питання не в новому бурінні, а викачуванні з пробурених свердловин. Не бачив докладних даних за попередні роки, але з наведених даних видно, що влітку видобуток зменшується, взимку зростає. Тобто, власний видобуток використовується для покриття недостачі в імпортному газі, а не навпаки. Вважаю ви не будете стверджувати, що свердловина (родовище) виснажується за півроку, а за наступні півроку відновлюється. Принаймні я не можу підібраи іншого пояснення для наведеної динаміки. А взагалі то, я і намагався почути спеціалістів.

Ну взагалі то безмежна, шановна пані. Не безмежним є фізичне (розумове) навантаження на робітника. Іншими словами, продуктивність праці залежить від технології. Хоча погоджуюсь, при використанні будь-якої наперед визначеної технології продуктивність праці обмежена цією технологією. Щодо реальної та номінальної з/п, то їх порівняння лише дає можливість визначити купівельну спроможність з/п а не необхідний розмір. Найкращім є порівняння наявних доходів (з/п на руки) зі споживчим бюджетом (мінімальним). Таке порівняння надає змогу визначити нижню межу вартості робочої сили, яка забезпечує рівновагу в економіці. Вибачте за лікбез

(З вікі) Етимологія — розділ знань, який вивчає походження слів мови. Завдяки давнім текстам, порівнянню слів зі словами з інших мов, етимологія відновлює історію слів: як вони виникли у мові, їхнє джерело та зміну їхнього значення. Іншого засобу, принаймні я, не знаю. Щодо Кінчева та Шевчука, то я вже писав (вище) Значення має не місце народження (місцевість), а те ким себе вони вважають уфимцем/моквином чи пітерцями. Хоча припускаю що стосовно саме цих прізвищ - упередженість автора як до співаків.

Пане Нестор, ви їх (Кінчев, Шевчук) родовід вивчали? Походження слів вивчали? Я наприклад ні. Але мені наприклад відомо, що не важливо де ти народився в Уфі чи Москві, Пітері, тощо. Важливо де ти живеш і працюєш, бо потрапивши в інше середовище ти пристосовуєшся/асимілюєшся. Це щодо родоводу. Щодо походження слів, то ви на 100% впевнені (докажете/покажете науково) що "пацан" саме від "поц", а не від ”пащан”? Якщо так, то прошу ... Буду лише вдячний. Ну а якщо ні, то, вибачте, угро-фіннологу, історику і журналісту Ростиславу Мартинюку більше віри, ніж вам.

05/05/10 02:08:15
отвечает на комментарий Нестор Невідомий в Націоналізм в Україні (початок) в werwolfs
Шановний Нестор Невідомий, для мене нація етно-культурна категорія за походженням нації (первопричина). І це ніяк не заперечує українськість Донцова (і решти не вказаних), хоча б тому, що для особистості що усвідомлює себе належним до української нації та сприймає її чесноти, немає значення родовід. Інша річ, коли в (українську)націю намагаються привнести щось невластиве для неї та ще й явочним порядком (наприклад, мову іншої нації) або взагалі заперечують її існування (наприклад, панслов'янизм, малоросійство)

Цілком можливо. Але 17 січня 2010 р. ми обираємо Президента - 1 особу, яка повинна буде витримувати політичний курс України на зовні. В березні, якщо будуть парламентські вибори, ми будемо обирати 450 дармоїдів - депутатів і декілька партій. Отже, на мою думку, кандидат у Президенти повинен чітко сформулювати свої дії на посаді президента відповідно до повноважень, що надає ця посада. Вигадувати ПЛАН виходу з кризи - це тільки час витрачати, бо прийдешні (нинішні) Уряд і ВР виконувати цей план 100% не будуть, навіть у нйгіршому випадку перемоги ЮВТ або ВФЯ. Можна ще більш розлого писати, але вважаю, що вам і цього досить для розуміння моєї думки

Воно то є так, пане albahok1, але вихід з кризи - дії Уряду+ВР. Як президент може реалізувати свій план, навіть якщо він в нього є, ящо всі його повноваження на сьогодні - ветувати закони, та призупиняти постанови Уряду? Поцікавтеся повноваженнями у діючій конституції та законодавстві. Виявляється, що президент є більш-меш серйозним гравцем тільки на зовнішній арені, в середині держави він може бути тільки наглядачем і радником до якого навіть прислухатися необов'язково.

Не питання. Тільки в мені цікаво, як можна двом конкурентам зад лизати. Звичайно, якщо Тимошенко свій ігрок в чужій команді, то це можливо. В іншому випадку...

Так цікава, можете надати посилання на електронний варіант? Буду вдячний, якщо так. Мова не важливо, але орігінал краще.

А можна посилання на першоджерело фото? Щодо "Но в то же время СБУ мало нам рассказывает вот о таких страницах нашей истории...", то без СБУ достатньо "достойників" для висвітлення чорних сторінок УПА, УНСО, Бендери, Мазепи, тощо. Отже СБУ лише вирівнює іформаційне забезпечення історічних подій. І головне, на мою думку, не відхрещуватись від скоєного, а пам'ятати. І вибірковість у звинуваченнях не є доброю справою.

Не питання. Вірити/невірити - справа кожного окремо. Кому не байдуже, той намагається перевірити. Для кого "(НЕ) ВІРЮ" є життево кредо, тому марно щось доводити. Ну а кому байдуже, той відповість "Ну і що?". Отаке є життя і я нічого не вдію. До речі ви тільки читали блог, чи передивилися посилання на Politico? Інколи там зустрічаються цікаві індивідууми.

Ну звичайно, я не можу відійти від закладеної в мене програми. Це Ви вільні це зробити. Так Росія могла взяти "за яйця" і брала до останнього часу. Але якби Тимошенко не продала українські інтереси за свій зиск взимку 2009, то дзузьки в Московії вийшло те, що ми зараз отримали. Звичано Московія здатна побудувати обхіндні шляхи десь років за 5-10, якщо наплодить в себе Гулагів. Але за цей час цілком можливо зменшити залежність від москалського газу, при бажанні звичайно. Щодо неадекватності та непрогнозованості української політики: Так непрогнозованість підспудно існує через поділ політичних сил на проросійські та українські (прозахідні за вашою програмою). Щодо адекватності, то вона цілком адектватна, принаймні у зовнішній політиці. Неадектватною її вважають ті, хто зажди обертається на Кремль.

Стосовно дружби між ПР, БЮТ та НУ-НС я нічого дивного не бачу. Вони ж не на війні, а як Ви самі зауважили "крутять" ШОУ для people. Стосовно таких, як я, то ні особисто Ви, ні будь яка партія чи політ. сила не запропонували нічого ліпшого за існуюче становище. А у віртуаліні гасла я не вірю. Стосовно кредитів я ставлюся цинічно й відверто - навіщо було брати кредити у баксах, якщо ти заробляєш гривню? Сам винен, не бери. Я, наприклад, не брав, не беру, і не буду брати кредити за відсотками вище 10-15 річних у гривні. А якщо ті, хто бере кредити за здирницькими відсотками, потім волають про здирництво - це їхня справа і мені байдуже. І взагалі, операції з валютою, цінними паперами, тощо завжди класіфікувалися як спекуляції (не в сенсі шахрайства, а за суттю), тобто отримання вигоди на різниці в курсі валют. Щодо "Да и по сравнению с 91-м в 2004 люди жили довольно сносно", то я і зараз живу "сносно", працюю рядовим економістом у комунальній теплоенергетиці, отримую зарплатню, її (зарплатні) не вистачає на розкіш, навіть відносну, але на хліб, масло, м'ясо, оплату трикімнатної квартири, художню літературу вистачає.

П.М: на п.с., для вас сумнівна. для мене безсумнівна. Щодо ринків збуту Московії, то намагання зберегти ці ринки ні до дого окрім втрати незалежноті не може призвести, і це моє переконанння. Якщо бажаєте навішувати ярлики, тоді вам до іншого блогера, обмін емоціями мене не приваблює.

Нічим не можу вам зарадити. Якщо ви вважаєте все окрім економіки димовою завісою. Але ця завіса дуже добре допомагає політичній "еліті" дурити голову українцям. І ще стосовно моєї аргументації, не здається вам, що коли завіса розвіється виявиться відсутність України на політичній карті світу? Чи ви бажаєте прийняти протекторат Московії за для ситної їжі? Ящо на останнє питання відповідь "так", то далі можна не говорити - в нас дуже різне розуміння життя. Щодо ЕКОНОМІКИ. Що ви маєте на увазі, невже підняття добробуту пересічного українця? Самі написали про останні 15 років. З них перші 10 Україна йшла у фарватері Росії. І що, добробут покращівся за ці 10 років, а за останні 5 погіршився? Ні, добробут щороку погіршувався всі 15 років, а в останні 5 через амбітність деяких політичних сил (накшталт БЮТ та ПР) це погіршення набуло загрозливих ознак.

Цікава в вас логіка. Заховався за бабу..., пріоритет США ... і т.д. Ну в мене дещо інша: Якщо оглядається на РФ, то це політика сателіта, а не визначена самостійно. Що поробиш, якщо РФ на кожний крок України має свій особистий погляд і намагається його нав'язати. Чи визнання Голодомору, УПА, героїзація Мазепи і т.і. - це пріорітет США? Ні, це суто внутрішні справи України, що неподобаються Московії і не мають ніякого відношення до пріорітету США. Щодо Тягнибока, то також від нього не в захваті, але це не застилає мені очі. Якщо він відстоює українські інтереси, хоч і у спосіб неприйнятний для мене, то він їх відстоює. І нарешті щодо баби. На мій смак, Ющенко добре зробив, що "відморозився". На ображених звертати увагу - зайве витрачання часу і нервів, Ображені не чують нічого, окрім своєї образи. Доручив клерку (Ульященко) підготувати відповідь, можливо навіть і прочитав перед публкацією - оце й все на що заслуговує цей лист Медведєа. Виправдовуватися чи заспокоювати - забагато честі для ємоціно неврівоваженого російського президента. Прийняли до відома його закиди, зробили висновки і проігнорували цього листа - найкраща відповідь.

Проїхали ... Ви вже відмовилися від спілкування, я не настоюю на продовженні. Але раз ви вирішили ще затриматись (можливо ненавмисне, або саме для відповіді щодо блокування) то ще відпишусь щодо ніку: Не дарма перше речення попереднього допису було про зашореність. Якщо для ВАС "Вервольф" асоціюється лише з фашистською ідеологією, то я нічого не можу вдіяти. І змінювати нік, що ВАМ неприємний, але є моїм основним ніком вже протягом багатьох років і на деяких ресурсах (не суто націоналістичних, і тим більше не нацистського напряму) має репутацію (до речі, досить пристойну) я звичайно не буду. У мене з ним "органічне злиття". Для мене "Вервольф" це містична істота, яка органічно поєднує звіра (вовка) і людину, тобто не гібрида чи химеру, а саме звіра і людину - інсктинти ірозум. Взагалі про вервольфів можна розказати багато чого, але ВИ вже визначелися із ставленням до цього слова, і намагатися змінити його - даремно витрачати час (мені так здається). За сим завершую, навіщо зайвий раз робити неприємно незнайомій людині. Щодо блокування: спишемо на брак в системі, бог з ним. До речі, я ніколи незнайомцям не тикаю, але для вас це зайве як я бачу. П.М.: Я дійсно не білий та пухнастий, і не добрий самаритянин чи пуританін. Я прагматик і цинік. Але до зазначених вище гріхів (фашизм, нацизм, расизм, шовінізм) непричентний. Це 100%. П.П.М.: До речі, аватара - вирізка з кадру "Ванхельсінг", у момент коли Ванхельсінг ратиборствує з Дракулою.
Назад | Вперед