werwolfs 04.03.2010 в 00:30

Можливо настав час галасувати "Узурпація"?

Тільки но, регіонали спромоглися знищіти конкурентну коаліцію одразу почати реанімувати раніше невдалий проект перекупки окремих депутатів у Верховній Раді, що призвів до дострокових виборів 2007 року та опосередковано розписуються у своїй неспроможності сформувати парламентську більшість (створити коаліцію).

В Верховній Раді зареєстровано законопроект №6137, який передбачає внесення змін в статтю 61 Закону «Про Регламент Верховної Ради України». (http://focus.ua/politics/104061):

"Коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді (далі - коаліція) - це сформоване за результатами виборів і на основі узгоджених політичних позицій і на принципах, встановлених Конституцією України і справжнім Регламентом, об'єднання депутатських фракцій, народних депутатів, в яке входять більшість народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради", - говориться в законопроекті.

Тобто, регіонали намагаються протягнути  входження в коаліцію депутатів на індивідуальній основі. А це щонайменше порушує принцип формування парламенту VI  скликання та спотворює вибір народу. Нехай на сьогодні цей вибір вже є невідповідним дійсності.

Отже питання у заголовку набуває актуальності, як на мене. І відповідь, на мою думку, може бути лише схвальною: Так, час настав. Всі системні зміни у регламенті ВР повинні запроваджуватися  лише наступних депутатів.

Іншими словами: Або змінюючи систему створення коаліції (читати умов діяльності депутата)  розпускайтесь та обирайтеся за нових умов, або працюйте далі але за існуючих умов.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 0