werwolfs 14.09.2009 в 00:15

Президентом якої країни намагається стати Тимошенко?

Цікаве питання, як на мене.

Ось потрапила мені на очі стаття на НП  « У Тимошенко обіцяють вирішити проблеми росіян» з посиланням на УНІАН. Все б було б нічого, якби не заява «міністра» економіки Богдана Данілішина (Україна).

Він  (Данілішин) повідомив, що після листа Медвєдєва, російського президента, в якому він звинувачує Україну у перешкоджанні російському бізнесу в Україні, Мінекономіки зробило запит до російської сторони з проханням надати більш детальну інформацію щодо наявних фактів.

Далі пряма мова пана Данілішина:

«Ми зробили запит до російської сторони і одержали у відповідь інформацію про підприємства та їх проблеми»

«Щодо деяких підприємств ми вже проаналізували ситуацію. Йшлося, зокрема, про "Луганськтепловоз" і структури, що працюють з низкою підприємств Іллічівського торговельного порту»

«Думаю, що нам вдасться розв’язати всі проблемні питання наприкінці поточного – початку наступного року»

Прочитавши це мене одразу виникає запитання, що винесене в заголовок і ще декілька. Одне з них:

Чим переймається Уряд України (!) під час кризи в Україні? Відповідь очевидна: вирішує проблеми росіян. З відповіді на це запитання логічно йде декілька висновків, як то «в українському бізнесі все гаразд» та «для Уряду України в край необхідно покращити умови для бізнесу російським бізнесменам»

Але ці висновки не відповідають дійсності, бо в українських бізнесменів не все гаразд, навіть у важкоатлетів, а ПП та фізичні особи – підприємці взагалі «помруть» не сьогодні так завтра.  А Уряду України конче необхідно виводити країну з кризи. І виникає цілком закономірне питання: Президентом якої країни намагається стати Тимошенко – прем’єр-міністр України, Росії чи все ж таки України?Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 6
А она всем пытаеться зад подлизать.
Не питання. Тільки в мені цікаво, як можна двом конкурентам зад лизати. Звичайно, якщо Тимошенко свій ігрок в чужій команді, то це можливо. В іншому випадку...
Тимошенко нужны деньги на выборы и она пойдёт на всё чтобы их получить:отдаст в аренду японцам землю,подпишет выгодные для россиян газовые контракты,примет условия МВФ.Я думаю что у нашего народа хватит мудрости сорвать выборы,непроголосовав ни за кого.Ни один из кандидатов не достоин управлять нашей страной,хотя бы потому что никто из них не сказал что у него есть план выхода из кризиса.
Воно то є так, пане albahok1, але вихід з кризи - дії Уряду+ВР. Як президент може реалізувати свій план, навіть якщо він в нього є, ящо всі його повноваження на сьогодні - ветувати закони, та призупиняти постанови Уряду? Поцікавтеся повноваженнями у діючій конституції та законодавстві. Виявляється, що президент є більш-меш серйозним гравцем тільки на зовнішній арені, в середині держави він може бути тільки наглядачем і радником до якого навіть прислухатися необов'язково.
Я думаю ,если президента всё таки выберут.то в конце марта нас ждут парламентские выборы.
Цілком можливо. Але 17 січня 2010 р. ми обираємо Президента - 1 особу, яка повинна буде витримувати політичний курс України на зовні. В березні, якщо будуть парламентські вибори, ми будемо обирати 450 дармоїдів - депутатів і декілька партій. Отже, на мою думку, кандидат у Президенти повинен чітко сформулювати свої дії на посаді президента відповідно до повноважень, що надає ця посада. Вигадувати ПЛАН виходу з кризи - це тільки час витрачати, бо прийдешні (нинішні) Уряд і ВР виконувати цей план 100% не будуть, навіть у нйгіршому випадку перемоги ЮВТ або ВФЯ. Можна ще більш розлого писати, але вважаю, що вам і цього досить для розуміння моєї думки